Turkcell Bedava internet paketi nasıl yapılır? (2018)

Turkcell bedava internet 2018

Turkcell Bedava internet, Turkcell ücretsiz ve hediye internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Turkcell bedava internet 2018 yılı paketlerinden haberdar olmak için sık sık sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

1. Dergilik’ten Hediye 1GB Kampanyası

Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın, haftalık 1 GB mobil internet hediyenizi kazanın!

15 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli.
Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!
Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması yeterlidir. Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir. Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca sadece 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya dönemi içinde uygulamayı indirip, giriş yapmış olmak gerekmektedir. Kampanya döneminden önce uygulamayı indirmiş kişiler kampanyadan faydalanamaz.2. Bayiden İzninize Hediye İnternet Kampanyası

Bayi kanalından eksik izinlerini (veri işleme/reklam-tanıtım/veri paylaşımı) tamamlayan müşterilere haftalık, tek seferlik 1 GB hediye internet tanımlanacaktır. Kampanyadan bireysel, abonelik yaşı 90 günden büyük, kampanya başlangıcından 1 hafta öncesi ve kampanya süresince herhangi bir iznini iptal etmemiş ses hattı sahibi müşteriler tek seferlik faydalanabilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan internet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir.
31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.

3. Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Paket kapsamındaki internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Paketin tamamı kullanıldıktan sonra, abone kendi aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması durumunda, abone, standart internet tarifesinden ücretlendirilecektir.

4. GNÇ Hediye 1 GB Kampanyası

30 TL ve üzeri yükleme yapan gençler 1 GB kazanıyor! Sen de 25 yaş ve altındaysan en az 30 TL yükle hemen kazan!
31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.

Tek seferde 30 TL ve üzerinde yükleme yapmış ya da bayi POS kanalından GNÇ Full 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB paketlerinden birini almış, bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri GNC Hediye 1GB kampanyasından faydalanabilir. Kampanya kapsamında 30 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz olarak sunulur. 1 GB hediyesi otomatik yüklenir.

5. Web 1 GB Kampanyası

Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile satın aldığınızda 30 gün geçerli 1 GB kazanırsınız.

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.

Turkcell Bedava internet paketi nasıl yapılır? (2018)” için 2 yorum

    1. Turkcell bedava internet paketlerinden yararlanmak için konumuzu detaylı şekilde incelemeniz gerekiyor. Konu içerisindeki başlıklarda bedava internet paketlerinden nasıl yararlanacağınız belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir